SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/007 | 4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

Intézmény logo

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. jan. 31.


DSZC Bethlen

  Változás a központi írásbeli felvételi vizsga eredményekben

  A központi írásbeli felvételi vizsga magyar nyelv és matematika tantárgyának javítókulcsa megváltozott.

  Változás a központi írásbeli felvételi vizsga eredményekben
  Kedves Diákok! Tisztelt Szülők!
   
  Bizonyára értesültetek róla, hogy mind a magyar nyelv, mind a matematika tantárgy javítókulcsa megváltozott. Tanáraink valamennyi dolgozatot átnéztek és az új javítókulcs alapján felüljavították, aminek hatására sok tanuló végső pontszáma minimálisan emelkedett. Az új, módosított pontszámokat az itt elérhető táblázat tartalmazza.
   
  A linken elérhető táblázatban emelkedő oktatási azonosító szerint szerepelnek az írásbeli eredmények. A csütörtöki (január 25.) megtekintés során fénymásolást nem tudunk biztosítani, fényképfelvétel viszont készíthető (mindenki csak a sajátjáról, kivéve hivatalos meghatalmazás). Fellebbezni csak a javítási útmutatótól eltérő javítás vagy hibás pontösszeadás miatt lehet a megtekintés helyszínén kapott formanyomtatványon, melyet kitöltve személyesen január 26., péntek 16:00-ig lehet leadni az iskola titkárságán.

  A középfokú írásbeli felvételi értékelő lapokat személyesen az I. emeleti titkárságon lehet átvenni a tanuló gondviselőjének és közvetlen hozzátartozóinak (egyéb esetekben meghatalmazásra van szükség) munkaidőben 2024. február 9-ig.

  A szóbeli felvételi elbeszélgetés időpontja: 2024. 03. 04-05. (hétfő-kedd) 13:00-tól. A beosztás a jelentkezési lapok beérkezése után (2024. 02. 21.) lesz fent a honlapon. A beosztást követően ha a szóbeli elbeszélgetés időpontja ütközik más iskola időpontjával, akkor keressék a titkárságot az 52/412-212/114-es melléken.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szóbeli felvételi eljárás

  Szóbeli felvételi eljárás

  Intézményünk 2024. március 04-én és 05-én 12:45-15:45 között tartja a szóbeli felvételi eljárást.

  2024. febr. 28.


  DSZC Bethlen

  Szép eredményt ért el iskolánk a Hulladékcsökkentési hét programjain való részvétellel

  Szép eredményt ért el iskolánk a Hulladékcsökkentési hét programjain való részvétellel

  Budapesten, 2024. február 9-én, a Lóvasút Kulturális Rendezvényközpontban, Dr. Raisz Anikó Energiaügyi Minisztérium környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkár asszonytól átvettük a Hulladékcsökkentési hét keretein belül az iskola nyereményét. Iskolánk az Oktatási intézmény kategórián belül II. helyezést ért el. Büszkék vagyunk a programokban részt vevő diákjainkra és tanárainkra is!

  2024. febr. 19.


  DSZC Bethlen

  Gasztronómiai kalandozás a kínai holdújév alkalmából

  Gasztronómiai kalandozás a kínai holdújév alkalmából

  A Bethlenben 10 éve indult a kínai nyelv oktatása, azóta hagyomány, hogy egymás kultúráját megismerjük, tiszteljük.

  2024. febr. 9.


  DSZC Bethlen


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

  4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

  Telefon: (52) 412-212 /114 vagy (52) 347-247

  E-mail: bethlen-kozgaz@bethlen-debr.edu.hu

  OM azonosító: 203033/007

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002419


  2024Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium