SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/007 | 4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

Intézmény logo

Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. jan. 29.


DSZC

  Cívisházak diákjaink szemével – fotópályázat

  Cívisházak diákjaink szemével – fotópályázaton is sikeresek a DSZC-s diákok. Cívisházak rejtett kincsei címmel nyílt kirakatkiállítás a Piac után.

  Cívisházak diákjaink szemével – fotópályázat

  A kirakatkiállítás-sorozatot 2023 tavaszán indította útjára a Cívis Ház Zrt, a Debreceni Városvédő és Szépítő Egyesülettel közösen, a város támogatásával. Itt, a Debrecen épített örökségének megóvása és megőrzése érdekében meghirdetett fotópályázat pályaműveiből látható egy válogatás. Több mint 70 kép érkezett. Az első fordulójában a cívisházak kilincsei voltak a középpontban, tavaly is szerepelt Bethlen-es fotó, amit Rajta Csaba készített. Az idei második fordulóban a cívisházak épületszobrai kerültek fókuszba, tanulónk egyik fotója idén is színesíti a kirakatot a Piac utcán.

  A beérkezett fotókat bemutató kirakatkiállításon, a Piac utca 70-72 szám alatt tekinthetőek meg március 9-ig, ahol Lakatos Máté fotója mellett, felkerültek a paravánokra DSZC Péchy-s és DSZC Bethlen-es diákok képei is.

  GALÉRIA

  Cívisházak diákjaink szemével – fotópályázat

  DSC_0584.jpg
  DSC_0604.jpg
  DSC_0645.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szóbeli felvételi eljárás

  Szóbeli felvételi eljárás

  Intézményünk 2024. március 04-én és 05-én 12:45-15:45 között tartja a szóbeli felvételi eljárást.

  2024. febr. 28.


  DSZC Bethlen

  Szép eredményt ért el iskolánk a Hulladékcsökkentési hét programjain való részvétellel

  Szép eredményt ért el iskolánk a Hulladékcsökkentési hét programjain való részvétellel

  Budapesten, 2024. február 9-én, a Lóvasút Kulturális Rendezvényközpontban, Dr. Raisz Anikó Energiaügyi Minisztérium környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkár asszonytól átvettük a Hulladékcsökkentési hét keretein belül az iskola nyereményét. Iskolánk az Oktatási intézmény kategórián belül II. helyezést ért el. Büszkék vagyunk a programokban részt vevő diákjainkra és tanárainkra is!

  2024. febr. 19.


  DSZC Bethlen

  Gasztronómiai kalandozás a kínai holdújév alkalmából

  Gasztronómiai kalandozás a kínai holdújév alkalmából

  A Bethlenben 10 éve indult a kínai nyelv oktatása, azóta hagyomány, hogy egymás kultúráját megismerjük, tiszteljük.

  2024. febr. 9.


  DSZC Bethlen


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium

  4026 Debrecen, Piac utca 8. B. épület

  Telefon: (52) 412-212 /114 vagy (52) 347-247

  E-mail: bethlen-kozgaz@bethlen-debr.edu.hu

  OM azonosító: 203033/007

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002419


  2024Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum és Kollégium